Mezoterapie

Revoluční metoda ošetření pokožky obličeje pomocí fyto a meso metod

Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajicích účinků pro omlazení
pokožky a vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné
či neštovicích. Řěší mnoho problémů: pigmentové skvrny, kruhy pod očima, akné, žilky

Co je mezoterapie ?

Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí inovativního a většinou nebolestvého přístroje, který pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinou hyaluronovou, vitamínové koktejly, či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Kombinaci této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrstvy kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o proceduru, která pomocí plazmy efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti.

Mezoterapie

1.200-1.500
 • Cena záleží na spotřebě a druhu materiálu.

Revoluční metoda s mikro jehličkami

Používáme moderní přístroj, který využívá jednorázové sterilní cartridge Meso re-Vitalize pro mikrojehličkovou mezoterapii- microneegling, v kterých jsou zabudovány mikro jehličky, pomocí kterých jsou séra aplikována a vpravována do kůže, což zvyšuje efekt a zároveň je procedúra mnohem šetrnější k pokožce než jiné přístroje určené na mezoterapii.

Přístroj je inovativní v tom, že lze nastavit rychlost a hloubku vpichu a díky automatické vibraci, je zvýšena účinnost a absorbce podpůrných sér a zároveň snížena bolestivost. Ošetření je proto rychlé a pohodlné.

Rozdíl oproti lokálně nanášeným hydratačním přípravkům na omlazení a vypnutí pleti je v tom, že běžné krémy a séra působí pouze na povrchu pokožky na již odumřelé buňky.

Zatím co mikro jehličková terapie pomocí přístroje BioEvolution působí tak, že se účinné látky dostávají v dostatečném a rovnoměrném množství do hloubky pokožky, kde mohou účinně aktivovat a nastartovat přirozenou regeneraci pokožky.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • děti
 • kardiostimulátor
 • minimálně 1 měsíc po lékařském zákroku – botox, kyselina hyaluronová

Absolutní špička v Mezoterapii

Kmenové buňky z adipocytní lidské tkáně
Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kmenových buněk a buďte svědky malého zázraku. Na rozdíl od botoxu, zůstává zachována mimika obličeje!
 • Jedná se o ojedinělý přípravek který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně.
 • Je plně kompatibilní s kmenovými buňkami z lidské tukové tkáně, s růstovými faktory zvyšující počet stávajících kožních buněk.
 • Mají vynikající účinek v omezení.
 • Vyditelně tak vyhlazují vrásky, zvyšují její pružnost a celkově pleť OMLAZUJÍ, pleť je tak po aplikaci maximálně hydratovaná a zregenerovaná.
 • Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem C´rum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.
 • Výtažek z kmenových buněk pomáhá proliferovat neboli množit stávající kožní buňky, což viditelně omlazuje pokožku. Celkem 6 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována. Niacinamid (vitamin B3) navíc přispívá k dobrému stavu pokožky.
 • Aplikaci lze aplikovat dle potřeby, u jemných vrásek a počínajícího ochabnutí pleti stačí jedno ošetření ročně. Výrazné změny, které nastanou po zákroku jsou ovšem patrné déle než 1 rok. Pokud jsou na počátku vrásky hlubší a povadlost kůže větší, doporučujeme 2-3 ošetření v odstupu 14 dnů.
 • mikrojehličková mezoterapie sérem z kmenov. Buněk
 • maska z kmenových buněk
Je to to nejlepší sérum které můžete pokožce dát.

Zavádějící cena celý obličej

Objednávkový formulář

Objednat nebo se jen zeptat?

Call Now Button